PIB ALL CAT Klassement

PIB ALL CAT Dames

ClubOverwinningP+P-klass.
1Reynaert1217996V.I.B.
2Chapoo10145130V.I.B.
3Mistral8146151V.I.B.
4Donkmeer7143140
5Schorpioen7143154
6Haeseveld6146158
7Patijntje5122165

PIB ALL CAT Heren

1PC REYNAERT1419391V.I.B.
2PC CHAPOO1418470V.I.B.
3KPC SCHORPIOEN1318057V.I.B.
4KPC ALOSTA10145124
5PC DONKMEER8145126
6PC MOESKROEN8128136
7KP MISTRAL7133125
8PC HAESEVELD7130151
9PC VERBROEDERING6119152
10PC ZELZATE491165
11PC TERHEIDEN3112178
12PC PATIJNTJE3103177
13PC OUDENAARDE395176
De V.I.B. gaat door op zondag 4 september 2022 om 9.00 uur op de terreinen van PC Genenbos.

Gekwalificeerd voor VK GD 2022

PK Gemengde Doubletten ALL CAT
1SMET Nathalie – KOCKX NickyVKGDProv kampioen
2THEVISSEN Jolien – BAVEGHEMS JordiVKGD
3DE GEYTER Evy – AELBRECHT MichaelVKGD
3VAN DER BIEST Melissa – RYCKBOSCH RiclyVKGD
5JACXSENS Stacy – PLOUCHARD FabienVKGD
6VERMEULEN Daisy – STEYLEMANS WesleyVKGD
PK Gemengde Doubletten Veteranen
1DE WINTER Hilde – VERHULST PascalVKGDProv kampioen
2HOSTENS Liliane – BURGELMAN WillemVKGD
3IMPENS Peggy – ANDRIES JurgenVKGD
3ELSKENS Raymonda – DECLERCQ Eddy
5BRIMMEL Annik – VERDONCK DirkVKGD
6VAN POUCKE Martine – DEMOINY PatrickVKGD
7SANTENS Rita – VAN ROSSEN GuyVKGD

Klassement PIB Veteranen 2022

De voormiddag in de regen, nadien kwam stilaan de zon er lichtjes door. Uiteindelijk is alles nog prima verlopen en hebben we waardige kampioenen. Proficiat hoe dan ook aan alle deelgenomen clubs, jullie hebben bewezen ook in slechte weersomstandigheden mooie strijd te leveren.

PIB Senioren 2022

Definitieve lijst inschrijvingen (11/6) :

Heren triplettenDames doublet
1PC Chapoo1PC Chapoo
2PC Patijntje2PC Haeseveld
3KPC Alosta3PC Donkmeer
4PC Verbroedering4KP Mistral
5PC Reynaert5PC Reynaert
6PC Haeseveld6PC Patijntje
7PC Donkmeer7KPC Schorpioen
8KP Mistral
9KPC Schorpioen
10PC Terheiden
11PC Oudenaarde
12PC Moeskroen
13PC Zelzate

PIB Veteranen 8/6/2022

De definitieve lijst van ingeschreven clubs (03/06) :

NrClub heren trip.InschrijvNrClub Dames doubletInschrijv
1PC Chapoo26/04/221PC Chapoo26/04/22
2PC Reynaert24/04/222PC Patijntje26/04/22
3PC Verbroedering17/05/223PC Reynaert24/04/22
4KP Mistral18/05/224PC Verbroedering17/05/22
5PC Donkmeer20/05/225KP Mistral18/05/22
6PC Gent28/05/226PC Donkmeer20/05/22
7KPC Schorpioen30/05/227PC Gent28/05/22
8KPC Schorpioen30/05/22

Verslag jeugdtraining 30 april 2022

De maandelijkse training ging door op PC Gent en onze trainer Philip Dhont heeft er een verslagje van gemaakt.

Op 30 April ging de jeugdtraining door op PC Gent. De spelers werden hartelijk ontvangen door de mensen van PC Gent en iedereen kreeg koffiekoeken en chocomelk aangeboden. Er waren 16 spelers aanwezig op de training waaronder 6 spelers uit Vlaams Brabant. De training van vandaag was gebaseerd op een training van op de pfv paasstage, waar de trainer en een paar Oost-Vlaamse spelers aanwezig waren. De opwarming was, zoals steeds vanaf nu, net zoals de Franse nationale jeugdploegen die krijgen. Amber, Stephanie en Léana verzorgden de opwarming vol overtuiging. Dit werd door iedereen heel erg gesmaakt. Er werden heterogene groepjes gevormd waarin zowel miniemen, kadetten, junioren en beloften samenwerkten. Wie technische details van de training wil kan uiteraard steeds bij mij terecht. Wat ik van deze training onthoud… Groot en klein werkten heel mooi samen. Ik was fier op mijn grote spelers. Zij begeleidden en motiveerden de miniemen in hun respectievelijke groepjes en alles vormde een mooi geheel. Deze training was een succes op alle gebied, op naar de volgende!

Meer foto’s volgen nog … we maken een speciale googlegroep om die daar onder te brengen.

Viering kampioenen 2022

Een jaarlijkse traditie is de huldiging van onze kampioenen van Oost-Vlaanderen. Dit jaar gaat onze viering door op 14 mei 2022 in ’t Boerenhof te Oostakker. We starten met de ontvangst om 16u30, receptie om 17u gevolgd door de uitreiking van de bekers en medailles.

De inschrijvingen werden afgesloten … volgend jaar wat sneller reageren …

Voorbereidingen kampioenschappen 2022

De provinciale kampioenschappen 2022 komen er nu snel aan. Alle voorbereidingen worden opgestart om tegen midden maart de inschrijvingen voor de indoor kampioenschappen via ons online platform open te stellen. Zodra we alle informatie (maaltijden) hebben van de clubs waar deze kampioenschappen doorgaan zullen we iedereen berichten over de mogelijkheden om jullie te kunnen inschrijven.

ALL CAT – zondag 3 april 202250 plus – woensdag 20 april 2022
Ere afdeling : Stekene
1e afdeling : Verbroedering
2e afdeling : Reynaert
3e afdeling : Mistral
4e afdeling A : Chapoo
4e afdeling B : Haeseveld
SeniorLeague : Haeseveld
1e afdeling : Reynaert
2e afdeling : Mistral
3e afdeling A : Verbroedering
3e afdeling B : Stekene