Algemene Statutaire Vergadering PFV

Dit jaar zullen alle leden van de BO dienen herverkozen te worden. Er werd een oproep gedaan om kandidaturen in te dienen voor de bemanning van het bestuursorgaan van de PFV. Daartoe werd gevraagd aan alle kandidaten om een CV in te dienen. Voor PFV Oost-Vlaanderen hebben Gino Segers en Rudi Vansnick zich opnieuw kandidaat gesteld voor verkiezing als lid van het bestuursorgaan.

Hier vinden jullie hun kandidatuur Gino SegersRudi Vansnick. Uiteraard rekenen we op jullie steun om ons werk verder te kunnen zetten met nog meer inzet en gedrevenheid. 18 februari is the d-day

Website statistieken

Sinds november hebben we extra informatie verzameld omtrent het bezoek van onze website. Deze lijkt zeer populair te zijn. Hierna een overzicht van de statistieken tot 21/12/2022. 15386 pagina’s bezocht, meer dan 1000 bezoekers in 30 dagen.

Wintertornooien 2022-23

De lijst van de wintertornooien 2022-2023 van Oost-Vlaanderen wordt momenteel verder samengesteld op basis van de informatie die we ontvangen van de clubs. 20 oktober is de deadline voor inzenden van de club-voorstellen. Er zal nog een vergadering plaats hebben waarop deze kalender zal besproken worden en definitief zal worden vastgelegd.

Ook zullen we het tornooi reglement bespreken en definitief maken.

Inschrijvingen PWC 22-23 afgesloten

De inschrijvingen voor de wintercompetitie 2022-23 Oost-Vlaanderen zijn afgesloten. Alle clubs hebben hun ploegen aangegeven en dat laat ons toe nu de reeksen af te werken. Wij hopen alvast deze week de indelingen definitief af te ronden en tegen einde van de week deze kenbaar te maken. Voor de 50+ zijn er 4 reeksen van 10 ploegen, wat uiteindelijk perfect is : geen bye’s en een volwaardige competitie. Bij de ALL CAT zullen we in 3de en 4de afdeling 11 ploegen hebben en zullen we de kalender moeten aanpassen. Meer informatie tegen einde van deze week.

PIB ALL CAT Klassement

PIB ALL CAT Dames

ClubOverwinningP+P-klass.
1Reynaert1217996V.I.B.
2Chapoo10145130V.I.B.
3Mistral8146151V.I.B.
4Donkmeer7143140
5Schorpioen7143154
6Haeseveld6146158
7Patijntje5122165

PIB ALL CAT Heren

1PC REYNAERT1419391V.I.B.
2PC CHAPOO1418470V.I.B.
3KPC SCHORPIOEN1318057V.I.B.
4KPC ALOSTA10145124
5PC DONKMEER8145126
6PC MOESKROEN8128136
7KP MISTRAL7133125
8PC HAESEVELD7130151
9PC VERBROEDERING6119152
10PC ZELZATE491165
11PC TERHEIDEN3112178
12PC PATIJNTJE3103177
13PC OUDENAARDE395176
De V.I.B. gaat door op zondag 4 september 2022 om 9.00 uur op de terreinen van PC Genenbos.

Gekwalificeerd voor VK GD 2022

PK Gemengde Doubletten ALL CAT
1SMET Nathalie – KOCKX NickyVKGDProv kampioen
2THEVISSEN Jolien – BAVEGHEMS JordiVKGD
3DE GEYTER Evy – AELBRECHT MichaelVKGD
3VAN DER BIEST Melissa – RYCKBOSCH RiclyVKGD
5JACXSENS Stacy – PLOUCHARD FabienVKGD
6VERMEULEN Daisy – STEYLEMANS WesleyVKGD
PK Gemengde Doubletten Veteranen
1DE WINTER Hilde – VERHULST PascalVKGDProv kampioen
2HOSTENS Liliane – BURGELMAN WillemVKGD
3IMPENS Peggy – ANDRIES JurgenVKGD
3ELSKENS Raymonda – DECLERCQ Eddy
5BRIMMEL Annik – VERDONCK DirkVKGD
6VAN POUCKE Martine – DEMOINY PatrickVKGD
7SANTENS Rita – VAN ROSSEN GuyVKGD

Klassement PIB Veteranen 2022

De voormiddag in de regen, nadien kwam stilaan de zon er lichtjes door. Uiteindelijk is alles nog prima verlopen en hebben we waardige kampioenen. Proficiat hoe dan ook aan alle deelgenomen clubs, jullie hebben bewezen ook in slechte weersomstandigheden mooie strijd te leveren.

PIB Senioren 2022

Definitieve lijst inschrijvingen (11/6) :

Heren triplettenDames doublet
1PC Chapoo1PC Chapoo
2PC Patijntje2PC Haeseveld
3KPC Alosta3PC Donkmeer
4PC Verbroedering4KP Mistral
5PC Reynaert5PC Reynaert
6PC Haeseveld6PC Patijntje
7PC Donkmeer7KPC Schorpioen
8KP Mistral
9KPC Schorpioen
10PC Terheiden
11PC Oudenaarde
12PC Moeskroen
13PC Zelzate

PIB Veteranen 8/6/2022

De definitieve lijst van ingeschreven clubs (03/06) :

NrClub heren trip.InschrijvNrClub Dames doubletInschrijv
1PC Chapoo26/04/221PC Chapoo26/04/22
2PC Reynaert24/04/222PC Patijntje26/04/22
3PC Verbroedering17/05/223PC Reynaert24/04/22
4KP Mistral18/05/224PC Verbroedering17/05/22
5PC Donkmeer20/05/225KP Mistral18/05/22
6PC Gent28/05/226PC Donkmeer20/05/22
7KPC Schorpioen30/05/227PC Gent28/05/22
8KPC Schorpioen30/05/22